درحال بارگذاری ...
۱۳۹۳ جمعه ۲۹ فروردين [2014.04.18]
زمان انتشار : 1391/2/30 9:56 ق ظ زمان یافتن خبر: 1391/2/30 10:08 ق ظ
محل انتشار: جام نیوز [ سرویس دینی - اخبار مهم], [ سرویس دینی - تیتر یک], [ صفحه اول - اخبار مهم], [ سرویس دینی - پربیننده], [ سرویس دینی - پرحاشیه]
مشاهده خبر در منبع نسخه چاپی نسخه چاپی  تعداد بازدید تعداد بازدید:   (489) 

آیا سامراء دیگری در راه است؟

تهدید وهابیون به تخریب حرم حضرت رقیه(س)

تروریست های وهابی در پیامی که توسط دورنگار به حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) ارسال نمودند ضمن تهدید به ادامه کشتار شیعیان این کشور از انفجار قریب الوقوع حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) خبر دادند.

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود از ارسال پیام تهدید تروریستی نسبت به انهدام مرقد مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) خبر داد .
این پیام تروریست های وهابی پس از ترور دو امام جماعت شیعه در منطقه زینبیه و دمشق اقدامی برای گسترش دامنه خشنونت ها علیه پیروان خاندان رسالت در این کشور آشوب زده می باشد.
تروریست های وهابی در پیامی که توسط دورنگار به حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) ارسال نمودند ضمن تهدید به ادامه کشتار شیعیان این کشور از انفجار قریب الوقوع حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) خبر دادند .
این تهدید دشمنان خاندان رسالت در حالی مطرح گردید که در تاریخ 24 اردیبهشت ماه سال جاری شیخ "عباس لحام" امام جماعت حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و به هنگام خارج شدن از حرم حضرت رقیه(سلام الله علیها)، از سوی تروریست های وهابی که در یکی از کوچه‎های اطراف حرم مطهر مخفی شده بودند، هدف گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.
همچنین یک ماه قبل نیز حجت الاسلام والمسلمین "سید ناصر العلوی" نیز در منطقه زینبیه دمشق با مسلسل مورد هدف قرار گرفت و به شهادت رسید.
شایان ذکر است شمار زیادی از شهدای حوادث تروریستی در سوریه را شیعیان و پیروان اهل بیت (علیهم السلام) تشکیل می‎دهند. حملات تروریستی گروه های تروریستی مسلح وابسته به القاعده و سلفیان پس از به اجرا درآمدن طرح صلح کوفی عنان و عقب نشینی نظامیان سوریه از مناطق درگیری و آتش بس، شدت یافته است تا حدی که از زمان اجرای این طرح شمار شهدای حوادث تروریستی به بیش از 100 نفر و مجروحان این حوادث در حدود هزار نفر اعلام شده است. / SHIA-NEWS
برای اطلاع بیشتر از سایر اخبار دینی اینجا را کلیک کنید.