درحال بارگذاری ...
۱۳۹۳ جمعه ۵ ارديبهشت [2014.04.25]
زمان انتشار : 1391/7/29 5:03 ب ظ زمان یافتن خبر: 1391/7/29 5:06 ب ظ
محل انتشار: فارس [اخبار مهم]
مشاهده خبر در منبع نسخه چاپی نسخه چاپی  تعداد بازدید تعداد بازدید:   (111) 

به همت معاونت امداد و نجات هلال احمر صورت می گیرد

برگزاری کلاس های آموزشی امداد و کمک های اولیه در دستجرد

خبرگزاری فارس: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم از آموزش امداد و کمک های اولیه به شهروندان دستجردی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، طی هماهنگی های بعمل آمده و جلسه ای که با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهر دستجرد برگزار شد تمام شهروندان شهر دستجرد زیر پوشش آموزش های امدادی قرار خواهند گرفت.
خلیل الله سائلی در این جلسه اظهار داشت: استان قم به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی همواره در معرض خطرات ناشی از سوانح طبیعی و غیرطبیعی است و از سوی دیگر حوادث غیرطبیعی از جمله سوانح رانندگی جان صدها نفر از هموطنان را تهدید می کند.
وی گفت: بدون شک پیشگیری از اینگونه خطرات و سوانح سبب کاهش تلفات انسانی و خسارت های اقتصادی می شود بنابراین وجود آمادگی و دادن آموزش های لازم به عموم مردم و آشنایی آنها با شیوه ها و روش های امدادرسانی بایستی بسیار مورد توجه قرار گیرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم افزود: در این جلسه که با حضور امام جمعه، مدیرکل مدیریت بحران، بخشدار و همچنین شهردار و جمعی ازدهیاران شهر دستجرد برگزار شد مقرر شده است که عامه مردم با هماهنگی بخشداری زیر پوشش آموزش های امدادی قرار گیرند.
وی تصریح کرد: یک دستگاه کانکس امدادی مجهز به وسایل امداد و نجات و اقلام امدادی برای آسیب دیدگان در اختیار بخشداری دستجرد قرار گرفت.
انتهای پیام/ع30