درحال بارگذاری ...
۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ ارديبهشت [2014.04.23]
زمان انتشار : 1391/12/17 10:03 ق ظ زمان یافتن خبر: 1391/12/17 10:07 ق ظ
محل انتشار: فارس [اخبار مهم]
مشاهده خبر در منبع نسخه چاپی نسخه چاپی  تعداد بازدید تعداد بازدید:   (124) 

صبح امروز انجام شد

معارفه 2 معاون جدید استاندار گلستان

خبرگزاری فارس: معارفه دو معاون جدید استاندار گلستان صبح امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان و با حضور مدیران کل ستادی استانداری در ساختمان شماره 2 استانداری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، در این مراسم و طی حکم از سوی جواد قناعت استاندار گلستان، علی اکبر سوخت سرایی به عنوان سرپرست معاون جدید برنامه ریزی استاندار معرفی شد.
علی اکبر سوخت سرایی پیش از این به عنوان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استاندار گلستان مشغول به فعالیت بوده است.
همچنین جواد قناعت در حکم جداگانه دیگر علی اصغر جباری را به عنوان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استاندار گلستان منصوب کرد که وی نیز در مراسم صبح امروز به مدیران ستادی استانداری معرفی شد.
علی اصغر جباری پیش از این به عنوان مدیرکل حوزه استاندار گلستان و معاون سازمان آموزش و پرورش استان گلستان مشغول فعالیت بود.
مدیران نظام باید رفتار مدیریتی خود را از مولا علی (ع) درس بگیرند
معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان صبح امروز در مراسم معارفه این معاون جدید استاندار ضمن تاکید بر خدمت صادقانه به مردم گفت: مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید رفتار مدیریتی خود را از مولا علی (ع) درس بگیرند.
رویه مدیریتی ما بر گرفته از راه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری باشد
علیرضا جمشیدی اظهار داشت: برای مقابله با تهدیدهای و دسیسه های دشمنان باید رویه مدیریتی ما بر گرفته از راه حضرت امام (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد.
وی با بیان اینکه ماموریت مهم استانداری در سال 1392 برگزاری همزمان دو انتخابات مهم شورای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری است، اذعان داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکنون تجربه برگزاری همزمان دو انتخابات با هم را داشت ولی تاکنون انتخابات شوراها و ریاست جمهوری را ندارد که قطعا گستردگی آن دوچندان است.
باید مراقب باشیم اهداف دشمنان عملی نشود
معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان با اشاره به توطئه های و فشارهای دشمنان انقلاب اسلامی تاکید کرد: دشمنی بدخواهان این مملکت به خوبی نمایان و قابل لمس است باید ضمن هوشیاری، مراقب باشیم اهداف آنها عملی نشود.
استان گلستان برای فراهم کردن یک انتخابات باشکوه در سال 1392 تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت، گفت: ستاد انتخابات این استان از 21 اسفندماه آماده می شود یعنی از یک ماه قبل از اعلام رسمی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
استان گلستان در انتخابات گذشته رتبه اول را از سوی وزارت کشور کسب کرده بود برای همین باید تلاش کنیم این موقعیت برای استان همچنان حفظ شود.
باید تمام عوامل اجرایی استان باید دست دردست قرار دهند و با همکاری و وحدت هر کس که از صندوق خارج شد تابع آن هستیم.
انتهای پیام/2307/ی40