درحال بارگذاری ...
۱۳۹۳ يکشنبه ۳۱ فروردين [2014.04.20]
زمان انتشار : 1392/4/4 11:21 ق ظ زمان یافتن خبر: 1392/4/4 11:28 ق ظ
محل انتشار: برنا [اخبار مهم], [پربیننده ها]

معاون برنامه ریزی استانداری تهران به برنا خبر داد

آغاز توزیع سبد کالای ˝کارکنان دولت˝ از امروز

ترکی گفت: تعاونی های همه دستگاه دولتی از امروز می توانند برای دریافت سبد کالای کارکنان خود به اداره صنعت، معدن و تجارت استان مراجعه و اقلام خودرا دریافت کنند.

>
نعمت الله ترکی معاون برنامه ریزی استانداری تهران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی برنا گفت: از امروز این آمادگی وجود دارد که تعاونی های هر دستگاه دولتی برای دریافت سبد کالای کارکنان خود به اداره صنعت، معدن و تجارت استان مراجعه و اقلام خود را دریافت کنند.
وی افزود: این اقلام شامل گوشت مرغ با قیمت مصوب 4 هزار و 700 تومان، برنج 2 هزار و 500 تومان، گوشت قرمز کیلیویی 16 هزار و 700 تومان، روغن با قیمت مصوب سازمان تغزیرات و حبوبات است.
معاون برنامه ریزی استاندار تهران با اشاره به افزایش ذخیره سازی اقلامی مانند گوشت و مرغ نسبت به سال گذشته اظهار داشت: امسال 15 هزار تن مرغ منجمد و 4 هزار تن گوشت قرمز ذخیره سازی داشتیم و همچنین در عرضه برنج، روغن و حبوبات هیچ محدویتی نداریم.
ترکی با بیان اینکه 7 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در استان تهران راه اندازی شده است، گفت: این نمایشگاه ها از 14 تیرماه تا 21 تیر به مدت 10 شب آماده خدمت رسانی به شهروندان است. همچنین در هر شهرستان نیز یک نمایشگاه راه اندازی شده است.
وی با اشاره به این مطلب که امسال نسبت به سال گذشته 10 الی 15 درصد افزایش ذخیره سازی داشتیم، خاطر نشان کرد: اقلام ماه مبارک رمضان امسال با تخفیف 5 الی 20 درصدی در نمایشگاه ها عرضه خواهد شد.